Ücretsiz Apple Music Aboneliği için Detaylar Belli Oldu

Teknoloji Haberleri 11 Şubat 2019 - 1:28 1388 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Apple’ın en büyük ve en önemli servislerinden biri olan Apple Music giderek büyümeye devam ediyor.

Spotify ile girdiği yarışta öne geçmek için daha da hızlı gelişmeye başlayan Apple Music servisinin, şu sıralar gündeme gelmesinin nedeni ise ücretsiz abonelik fırsatı sunacak olması. Dün paylaştığımız haberlerde de ücretsiz Apple Music aboneliği için bazı bildirimlerin gönderildiğini dile getirmiştik. Bu bildirimlerle beraber kullanıcılar 3 aylık süre ile ücretsiz olarak Apple Music aboneliği verileceği ortaya çıkmıştı. Olayın detayları ise bugün ortaya çıktı.

Apple Music için Ücretsiz Abonelik

Apple tarafından paylaşılan bilgilere göre Apple Music servisinin 4 aylık bir süre için ücretsiz olarak kullanılması mümkün olacak. 4 aylık ücretsiz paketi almak için ise kullanıcıların yapacakları işlem çok basit. Sadece Shazam kullanmanız ve bu geceyi beklemeniz gerekiyor. Düzenlenen kampanya kapsamında Apple’ın kullanıcılara 4 aylık bir süre ile ücretsiz olarak abonelik verdiği görülecek.

Bunun için 11 Şubat’a bağlanan gece, Türkiye saatiyle 03.00’da canlı olarak yayınlanacak olan 2019 Grammy Ödülleri Türkiye’yi izlemeniz gerekecek. Grammy ödülleri kapsamında çalacak olan şarkılardan herhangi birini Shazam ile bulmanız durumunda aboneliği almak mümkün olacak.

4 aylık ücretsiz olarak sunulacak abonelik kapsamında herhangi bir paket ücretine yer verilmeyecek. Bu konuda Apple’ın App Store mağazası üzerinden yayınlanan açıklama ise şöyle;

“Evdeki izleyiciler, ödül gösterilerinden şarkıların isimlerini bulmak ve bu doğrultuda Apple Music’ten özel bir teklifin (4 aylık ücretsiz kullanım) kilidini açmak için canlı yayın sırasında herhangi bir noktada Grammy Ödüllerini Shazam’layabilirler.”

Söz konusu açıklamada net bir şekilde paketin sunulacağı da gösterilmiş olacak. Bu gecenin ardından paket ücretlerinde bir değişiklik olup olmayacağı konusunda da herhangi bir bilgi paylaşımı yapılmadığını ekleyelim.Emir SARI

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

WhatsApp Business iOS için kullanıma sunuldu!

iOS kullanıcıların dört gözle beklediği WhatsApp Business sonunda kullanıma sunuldu. Peki, WhatsApp Busines...

Cep telefonu ÖTV’sine iki kat zam geliyor

Meclise sunulan yasa teklifiyle kitaplardaki KDV sıfırlanırken, cep telefonu ÖTV'sine yüzde 50 zam uygulanm...

Galaxy S10’un Özellikleri Tamamen Sızdı

Galaxy S10'un teknik özellikleri, birkaç küçük sürprizle beraber tamamen sızdı!

PTT drone ile kargo teslimatına başlıyor!

PTT drone ile kargo teslimatına resmen başlıyor. PTT Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Bozgeyik, çok yakın bir z...

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP